Zapowiedzi_title

CHO-JAZZ 2019

Termin lipiec 2019

2019 | PolskaPolecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

CHODZIESKA KARTA KINOMANA

Karta_mini

SPECJALNA ŚWIĄTECZNA OFERTA PROMOCYJNA!

więcej


Film - NAJLEPSZE POLSKIE 30' VOL. 3 - Premiera, 2018


Najlepsze-polskie-30
Tytuł Sala 40. Reżyserów - 2D / 89 min., NAJLEPSZE POLSKIE 30' VOL. 3 - Premiera
Kraj produkcji Polska
Rok produkcji 2018
Gatunek krótkometrażowy
Dozwolony od lat 15
Reżyseria ---

 

 
 
O polskich krótkich metrażach jest coraz głośniej! Z każdym miesiącem przybywa nagród na najważniejszych festiwalach na całym świecie, a publiczność udowodniła, że chętnie ogląda krótkie produkcje na dużym ekranie.
Przed nami kolejna odsłona cyklu Najlepsze polskie 30’ – Atlas, Euforia, Pars pro toto oraz Wolta w kinach już 7 września!
W III zestawie Najlepszych polskich 30’ znajdą się dwa dokumenty i dwie fabuły.  Widzowie zobaczą w kinach szaloną opowieść o bardzo nietypowym domu wariatów z dużą dawką absurdu, czyli film Atlas Macieja Kawalskiego – aktorski popis Tomasza Kota i Mariana Opani; Pars pro toto, a w nim legendę polskiego kina, Jerzego Radziwiłłowicza jako Zdzisława Beksińskiego w poruszającej historii nieoczekiwanej przyjaźni samotnego mistrza z młodą kobietą; jedyny polski dokument, który znalazł się w konkursie krótkich filmów na Sundance Film Festival 2018, czyli Woltę Moniki Koteckiej i Karoliny Poryzały, w której reżyserki zapraszają nas do świata młodych konnych gimnastyczek; oraz wywołującą na przemian łzy śmiechu i wzruszenia Euforię Natalii Pietsch – historię dwóch kobiet żyjących tą samą pasją, czyli przygotowywaniem swoich pudli do psich pokazów piękności.
 

Opis: M2 Films 

 

Zapraszamy od 07.09.2018 

 

SeanseKomentarze

dodaj komentarz

Repertuar

Info_brakseansow