Zapowiedzi_title

Blanka - PREMIERA - dubbing

Termin lipiec 2018

2015 | Japonia
Dramat

Wielki zły lis i inne opowieści

Termin lipiec 2018

2017 | Belgia
Animacja

Whitney - PREMIERA

Termin lipiec 2018

2018 | USA
Biograficzny, Dokumentalny, Muzyczny

Berek - PREMIERA

Termin lipiec 2018

2018 | USA
Komedia

Momo

Termin lipiec 2018

2017 | Francja
Komedia

Na plaży Chesil - PREMIERA

Termin lipiec 2018

2018 | Wielka Brytania
Melodramat

Uprowadzona księżniczka

Termin lipiec 2018

2018 | Ukraina
Animacja, Komedia, Przygodowy

Wyszczekani

Termin lipiec 2018

2018 | USA
Komedia



Polecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

CHODZIESKA KARTA KINOMANA

Karta_mini

SPECJALNA ŚWIĄTECZNA OFERTA PROMOCYJNA!

więcej


Film - O!PLA – 6. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji, 2017


Opla
Tytuł Sala 40. Reżyserów - 2D / 90 min., O!PLA – 6. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji
Kraj produkcji Polska
Rok produkcji 2017
Gatunek animacja
Dozwolony od lat 15
Reżyseria ---

O!PLA 2018 - SUPLEMENT
Konkurs "Oh! People Love Animation"
09.05.2018 r. godz. 20:30 

"Oh! People Love Animation” to nowy, międzynarodowy konkurs w ramach Festiwalu O!PLA. "Oh! People Love Animation” będzie obejmować laureatów Nagród Publiczności na zagranicznych festiwalach animacji w minionym roku. Znajdą się tu zarówno ulubieńcy konkursów międzynarodowych, jak i faworyci konkursów krajowych. I tak obok laureatów Nagród Publiczności na takich festiwalach jak ANIMA (Belgia), ANIM’EST (Rumunia), ANNECY (Francja), BIG CARTOON (Rosja), CINEAST (Luksemburg), CRAFT (Indonezja), DAFF (Irlandia), FANTOCHE (Szwajcaria), GIRAF (Kanada), KLIK! (Holandia), MAF (Wielka Brytania), NWAF (Portland, USA), STOPTRIK (Słowenia), TAFF (Finlandia), TRICKFILM (Niemcy), VOID (Dania), czy New Chitose Airport International Animation Festival (Japonia), zobaczymy także ulubieńców krajowych na festiwalach ANIMA MUNDI(Brazylia), BIG CARTOON (Rosja), CRAFT (Azja Południowo-Wschodnia), GIRAF (Kanada), HAFF (Holandia), MIAF (Australia), PRIMANIMA (Węgry).

FILMY PREZENTOWANE BĘDĄ Z POLSKIMI NAPISAMI!

W PROGRAMIE 15 FILMÓW O ŁĄCZNYM CZASIE TRWANIA 01:56:10

DARMUJI 86, Ahmad Hafidz Azroi / ALLIE STUDIO, Indonezja 2017, 02’29”
DWA TRAMWAJE [eng.: Two Trams], Svetlana Andrianova / SOYUZMULTFILM FILM STUDIO, Rosja 2016, 10’
DZIADEK MORS [org.: Pépé le morse/ eng.: Grandpa Walrus], Lucrèce Andreae / Caïmans Productions, Francja 2017, 14’ 53”
FIASKO, Szabolcs Nagy / Szent Görgy Media and Information Technology, Węgry 2017, 4’36”
GHOST SQUAD, Kieran Sugrue, Australia 2016, 6’30”
HAPPY END, Jan Saska / True Lovers, FAMU, Czechy 2016, 6′
KATARZYNA [org.: Catherine], Britt Raes / Creative Conspiracy, Belgia 2016, 11’51’’
LEP NA PTAKI [eng.: Birdlime], Evan DeRushie, Kanada 2016, 10’52”
NAJLEPSZY KLIENT [org.: Cel mai bun client, eng.: The Best Customer], Serghei Chiviriga, Rumunia 2017, 12’10”
NASZA WSPANIAŁA NATURA – KAMELEON POSPOLITY [eng.: Our Wonderful Nature – The Common Chameleon], Tomer Eshed / Lumatic, Niemcy 2016, 3’32”
PUSTE MIEJSCE [eng.: Negative Space],  Max Porter, Ru Kuwahata / Tiny Inventions, Francja 2017, 5’30”
POD ZASŁONĄ OCEANICZNEGO ŻYCIA [org.: Sob o Véu da Vida Oceânica, eng.: Unravelling the Ocean’s Veil], Quico Meirelles / o2filmes, Brazylia 2017, 8’48”
POŻEGNANIE [org.: Slovo, eng.: Farewell], Leon Vidmar / ZVVIKS, Słowenia 2016, 5’51”
YIN, Nicolas Fong / Zorobabel, Belgia 2017, 10’30″
ZŁOTY WIEK [org.: Golden Oldies], Joost Lieuwma, Daan Velsink / Frame Order, Holandia 2016, 3’

Seanse



Komentarze

dodaj komentarz

Repertuar