Zapowiedzi_title

Przygoda Nelly

Termin czerwiec 2018

2016 | Niemcy
Przygodowy

Zimna wojna - PREMIERA

Termin czerwiec 2018

2018 | Polska
Dramat

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara - PREMIERA

Termin czerwiec 2018

2017 | Bułgaria
Biograficzny, Dramat, Kryminał

Pozycja obowiązkowa

Termin czerwiec 2018

2018 | USA
Komedia

Przemiana - PREMIERA

Termin czerwiec 2018

2017 | Nowa Zelandia
Thriller

Deadpool 2

Termin czerwiec 2018

2018 | USA
Akcja, Komedia, Sci-fi

Odlotowy nielot - PREMIERA

Termin czerwiec 2018

2018 | Belgia
Animacja, Przygodowy

W cieniu drzewa - PREMIERA

Termin czerwiec 2018

2017 | Dania
Dramat, Komedia

Thelma

Termin czerwiec 2018

2017 | Dania
Dramat, Fantasy

Dziedzictwo. Hereditary - PREMIERA

Termin czerwiec 2018

2018 | USA
Horror

Czuwaj

Termin czerwiec 2018

2017 | Polska
Thriller

Bella i Sebastian 3

Termin czerwiec 2018

2017 | Francja
Familijny , Przygodowy

Jurassic World: Upadłe królestwo - dubbing

Termin czerwiec 2018

2018 | Hiszpania
Przygodowy, Sci-fi



Polecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

CHODZIESKA KARTA KINOMANA

Karta_mini

SPECJALNA ŚWIĄTECZNA OFERTA PROMOCYJNA!

więcej


Film - O!PLA – 6. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji, 2017


Opla
Tytuł Sala 40. Reżyserów - 2D / 90 min., O!PLA – 6. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji
Kraj produkcji Polska
Rok produkcji 2017
Gatunek animacja
Dozwolony od lat 15
Reżyseria ---

O!PLA 2018 - SUPLEMENT
Konkurs "Oh! People Love Animation"
09.05.2018 r. godz. 20:30 

"Oh! People Love Animation” to nowy, międzynarodowy konkurs w ramach Festiwalu O!PLA. "Oh! People Love Animation” będzie obejmować laureatów Nagród Publiczności na zagranicznych festiwalach animacji w minionym roku. Znajdą się tu zarówno ulubieńcy konkursów międzynarodowych, jak i faworyci konkursów krajowych. I tak obok laureatów Nagród Publiczności na takich festiwalach jak ANIMA (Belgia), ANIM’EST (Rumunia), ANNECY (Francja), BIG CARTOON (Rosja), CINEAST (Luksemburg), CRAFT (Indonezja), DAFF (Irlandia), FANTOCHE (Szwajcaria), GIRAF (Kanada), KLIK! (Holandia), MAF (Wielka Brytania), NWAF (Portland, USA), STOPTRIK (Słowenia), TAFF (Finlandia), TRICKFILM (Niemcy), VOID (Dania), czy New Chitose Airport International Animation Festival (Japonia), zobaczymy także ulubieńców krajowych na festiwalach ANIMA MUNDI(Brazylia), BIG CARTOON (Rosja), CRAFT (Azja Południowo-Wschodnia), GIRAF (Kanada), HAFF (Holandia), MIAF (Australia), PRIMANIMA (Węgry).

FILMY PREZENTOWANE BĘDĄ Z POLSKIMI NAPISAMI!

W PROGRAMIE 15 FILMÓW O ŁĄCZNYM CZASIE TRWANIA 01:56:10

DARMUJI 86, Ahmad Hafidz Azroi / ALLIE STUDIO, Indonezja 2017, 02’29”
DWA TRAMWAJE [eng.: Two Trams], Svetlana Andrianova / SOYUZMULTFILM FILM STUDIO, Rosja 2016, 10’
DZIADEK MORS [org.: Pépé le morse/ eng.: Grandpa Walrus], Lucrèce Andreae / Caïmans Productions, Francja 2017, 14’ 53”
FIASKO, Szabolcs Nagy / Szent Görgy Media and Information Technology, Węgry 2017, 4’36”
GHOST SQUAD, Kieran Sugrue, Australia 2016, 6’30”
HAPPY END, Jan Saska / True Lovers, FAMU, Czechy 2016, 6′
KATARZYNA [org.: Catherine], Britt Raes / Creative Conspiracy, Belgia 2016, 11’51’’
LEP NA PTAKI [eng.: Birdlime], Evan DeRushie, Kanada 2016, 10’52”
NAJLEPSZY KLIENT [org.: Cel mai bun client, eng.: The Best Customer], Serghei Chiviriga, Rumunia 2017, 12’10”
NASZA WSPANIAŁA NATURA – KAMELEON POSPOLITY [eng.: Our Wonderful Nature – The Common Chameleon], Tomer Eshed / Lumatic, Niemcy 2016, 3’32”
PUSTE MIEJSCE [eng.: Negative Space],  Max Porter, Ru Kuwahata / Tiny Inventions, Francja 2017, 5’30”
POD ZASŁONĄ OCEANICZNEGO ŻYCIA [org.: Sob o Véu da Vida Oceânica, eng.: Unravelling the Ocean’s Veil], Quico Meirelles / o2filmes, Brazylia 2017, 8’48”
POŻEGNANIE [org.: Slovo, eng.: Farewell], Leon Vidmar / ZVVIKS, Słowenia 2016, 5’51”
YIN, Nicolas Fong / Zorobabel, Belgia 2017, 10’30″
ZŁOTY WIEK [org.: Golden Oldies], Joost Lieuwma, Daan Velsink / Frame Order, Holandia 2016, 3’

Seanse



Komentarze

dodaj komentarz

Repertuar

Zimna wojna - PREMIERA 2D / 84 min.

2018 | Polska | Dramat

Zapraszamy od 08.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

wtorek (06-19) 19:15
środa (06-20) 20:30
czwartek (06-21) 18:15
INNE TERMINY

Odlotowy nielot - PREMIERA 2D / dubbing / 80 min.

2018 | Belgia | Islandia | Animacja | Przygodowy

Zapraszamy od 15.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

środa (06-20) 14:45
czwartek (06-21) 16:45
INNE TERMINY

Deadpool 2 2D / napisy / 119 min.

2018 | USA | Akcja | Komedia | Sci-fi

Zapraszamy od 15.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

wtorek (06-19) 21:00
środa (06-20) 18:15
czwartek (06-21) 20:00
INNE TERMINY

Przygoda Nelly 2D / lektor / 97 min.

2016 | Niemcy | Przygodowy

Zapraszamy od 15.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

środa (06-20) 16:15
czwartek (06-21) 14:45
INNE TERMINY

Przemiana - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 95 min.

2017 | Nowa Zelandia | Wielka Brytania | Thriller

Zapraszamy od 15.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

wtorek (06-19) 15:45
środa (06-20) 15:45
czwartek (06-21) 15:45
INNE TERMINY

Pozycja obowiązkowa Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 104 min.

2018 | USA | Komedia

Zapraszamy od 15.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

wtorek (06-19) 17:30
środa (06-20) 20:00
czwartek (06-21) 17:30
INNE TERMINY

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 123 min.

2017 | Bułgaria | Hiszpania | Biograficzny | Dramat | Kryminał

Zapraszamy od 15.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

wtorek (06-19) 19:45
środa (06-20) 17:30
czwartek (06-21) 19:45
INNE TERMINY

Bella i Sebastian 3 2D / dubbing / 97 min.

2017 | Francja | Familijny | Przygodowy

Zapraszamy od 22.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (06-22) 16:30
sobota (06-23) 16:30
poniedziałek (06-25) 16:30
wtorek (06-26) 16:30
środa (06-27) 16:30
czwartek (06-28) 18:15
INNE TERMINY

Czuwaj 2D / 90 min.

2017 | Polska | Thriller

Zapraszamy od 22.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (06-22) 18:15
sobota (06-23) 20:30
niedziela (06-24) 15:00
poniedziałek (06-25) 20:30
wtorek (06-26) 18:15
środa (06-27) 20:30
czwartek (06-28) 20:00
INNE TERMINY

Dziedzictwo. Hereditary - PREMIERA 2D / napisy / 126 min.

2018 | USA | Horror

Zapraszamy od 22.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (06-22) 20:00
sobota (06-23) 18:15
niedziela (06-24) 16:45
poniedziałek (06-25) 18:15
wtorek (06-26) 20:00
środa (06-27) 18:15
czwartek (06-28) 21:45
INNE TERMINY

Odlotowy nielot - PREMIERA - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 80 min.

2018 | Belgia | Islandia | Animacja | Przygodowy

Zapraszamy od 22.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (06-22) 16:15
sobota (06-23) 16:15
niedziela (06-24) 16:15
poniedziałek (06-25) 16:15
wtorek (06-26) 16:15
środa (06-27) 16:15
czwartek (06-28) 16:15
INNE TERMINY

Thelma Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 116 min.

2017 | Dania | Francja | Norwegia | Szwecja | Dramat | Fantasy

Zapraszamy od 22.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (06-22) 18:00
sobota (06-23) 19:45
niedziela (06-24) 18:00
poniedziałek (06-25) 19:45
wtorek (06-26) 18:00
środa (06-27) 19:45
czwartek (06-28) 18:00
INNE TERMINY

W cieniu drzewa - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 89 min.

2017 | Dania | Islandia | Polska | Dramat | Komedia

Zapraszamy od 22.06.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (06-22) 20:15
sobota (06-23) 18:00
niedziela (06-24) 20:15
poniedziałek (06-25) 18:00
wtorek (06-26) 20:15
środa (06-27) 18:00
czwartek (06-28) 20:15
INNE TERMINY