Zapowiedzi_title

Mayday - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | Polska
Komedia

Marona - psia opowieść - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | Belgia
Animacja

Na noże

Termin styczeń 2020

2019 | USA
Komedia, Thriller

Midway

Termin styczeń 2020

2019 | USA
Wojenny

Psy 3. W imię zasad - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2020 | Polska
Sensacyjny

Urwis

Termin styczeń 2020

2019 | Kanada
Animacja, Komedia

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | Korea Południowa
Animacja

1917 - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | USA
Dramat, Wojenny

Nasze miejsce na Ziemi - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2018 | USA
Dokumentalny

Futro z misia

Termin styczeń 2020

2019 | Polska
Komedia

Judy

Termin styczeń 2020

2019 | Wielka Brytania
Biograficzny, Dramat

Demony prerii

Termin styczeń 2020

2018 | USA
Horror

Chłopiec i wilk - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | Francja
Komedia

Gorący temat

Termin styczeń 2020

2019 | Kanada
Dramat

Szybcy i śnieżni - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2018 | Kanada
Animacja



Polecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

Bueno Czwarti

Kbbc_kinads_500x500

Jak otrzymać promocyjne bilety do kina?

więcej


ORŁY 2018 PRZYZNANE


Orly2018_mini Orły 2018 przyznane! "Cicha noc" triumfuje!
Orły 2018 przyznane! "Cicha noc" triumfuje!
 
"Cicha noc" jest wielkim zwycięzcą Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. Świetny debiut Piotra Domalewskiego zdobył aż dziesięć nagród.
 
Największą przegraną okazała się Agnieszka Holland, której "Pokot" otrzymał sześć nominacji i nie zgarnął żadnej statuetki.
 
Roman Polański odebrał nagrodę 20-lecia Orłów za "Pianistę".
 
Nagrodę publiczności otrzymał film "Cicha noc" Piotra Domalewskiego.
 
Poniżej pełna lista zwycięzców:
 
ODKRYCIE ROKU
Piotr Domalewski za najlepszą reżyserię filmu "Cicha noc"
 
NAJLEPSZA SCENOGRAFIA
Matthew Button, Piotr Dominiak, Maria Duffek, Rafał Waltenberger "Twój Vincent"
 
NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA
Agnieszka Suchora, "Cicha Noc"
 
NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA
Arkadiusz Jakubik, "Cicha noc"
 
NAGRODA PUBLICZNOŚCI
"Cicha noc" reż. Piotr Domalewski
 
NAJLEPSZY FILM DOKUMENTALNY
"21 x Nowy Jork", reż. Piotr Stasik
 
NAJLEPSZA MUZYKA
Radzimir Dębski, "Sztuka Kochania"
 
NAJLEPSZY FILM EUROPEJSKI
"The Square", reż. Ruben Ostlund, Szwecja/Niemcy/Francja/Dania
 
NAJLEPSZY DŹWIĘK
Jerzy Murawski, Kacper Habisiak, Marcin Kasiński, "Cicha Noc"
 
NAJLEPSZY SCENARIUSZ
Piotr Domalewski, "Cicha noc"
 
NAJLEPSZY MONTAŻ
Dorota Kobiela, Justyna Wierszyńska, "Twój Vincent"
 
NAJLEPSZE ZDJĘCIA
Piotr Sobociński jr, "Cicha noc"
 
NAJLEPSZY FILMOWY SERIAL FABULARNY
"Wataha", sezon 2, reż. Kasia Adamik, Jan P. Matuszyński
 
NAJLEPSZY FILM 20-LECIA ORŁÓW
"Pianista" reż. Roman Polański
 
NAJLEPSZE KOSTIUMY
Cristobal Pidre, Florence Scholtes, Małgorzata Zacharska, "Maria Skłodowska-Curie"
 
NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA MĘSKA
Dawid Ogrodnik, "Cicha noc"
 
NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA KOBIECA
Magdalena Boczarska, "Sztuka Kochania"
 
NAGRODA ZA OSIĄGNIĘCIA ŻYCIA
Jerzy Stuhr
 
NAJLEPSZA REŻYSERIA
Piotr Domalewski, "Cicha noc"
 
NAJLEPSZY FILM
"Cicha noc", reż. Piotr Domalewski
 


Więcej podobnych tematów w kategorii Aktualności

Komentarze

dodaj komentarz

Repertuar

Mayday - PREMIERA 2D / 113 min.

2019 | Polska | Komedia

Zapraszamy od 10.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (01-19) 18:00
poniedziałek (01-20) 20:15
wtorek (01-21) 18:00
środa (01-22) 20:15
czwartek (01-23) 18:00
INNE TERMINY

Urwis 2D / dubbing / 87 min.

2019 | Kanada | USA | Animacja | Komedia

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (01-19) 16:15
poniedziałek (01-20) 16:15
wtorek (01-21) 16:15
środa (01-22) 16:15
czwartek (01-23) 16:15
INNE TERMINY

Psy 3. W imię zasad - PREMIERA 2D / 120 min.

2020 | Polska | Sensacyjny

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (01-19) 20:15
poniedziałek (01-20) 18:00
wtorek (01-21) 20:15
środa (01-22) 18:00
czwartek (01-23) 20:15
piątek (01-24) 20:30
sobota (01-25) 18:00
poniedziałek (01-27) 18:00
wtorek (01-28) 20:30
środa (01-29) 18:00
czwartek (01-30) 20:30
INNE TERMINY

Midway Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 138 min.

2019 | USA | Wojenny

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (01-19) 19:45
poniedziałek (01-20) 17:30
wtorek (01-21) 19:45
środa (01-22) 17:30
czwartek (01-23) 19:45
INNE TERMINY

Na noże Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 130 min.

2019 | USA | Komedia | Thriller

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (01-19) 17:15
poniedziałek (01-20) 20:00
wtorek (01-21) 17:15
środa (01-22) 20:00
czwartek (01-23) 17:15
INNE TERMINY

Marona - psia opowieść - PREMIERA - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / lektor / 92 min.

2019 | Belgia | Francja | Rumunia | Animacja

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (01-19) 15:45
poniedziałek (01-20) 15:45
wtorek (01-21) 15:45
środa (01-22) 15:45
czwartek (01-23) 15:45
INNE TERMINY

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - PREMIERA 2D / dubbing / 92 min.

2019 | Korea Południowa | Animacja

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 16:15
sobota (01-25) 16:15
poniedziałek (01-27) 16:15
wtorek (01-28) 16:15
środa (01-29) 16:15
czwartek (01-30) 16:15
INNE TERMINY

1917 - PREMIERA 2D / napisy / 110 min.

2019 | USA | Wielka Brytania | Dramat | Wojenny

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 18:00
sobota (01-25) 20:30
poniedziałek (01-27) 20:30
wtorek (01-28) 18:00
środa (01-29) 20:30
czwartek (01-30) 18:00
piątek (01-31) 18:00
sobota (02-01) 20:15
niedziela (02-02) 18:00
poniedziałek (02-03) 20:15
wtorek (02-04) 18:00
środa (02-05) 20:15
czwartek (02-06) 18:00
INNE TERMINY

Urwis - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 87 min.

2019 | Kanada | Animacja | Komedia

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 15:00
sobota (01-25) 15:00
niedziela (01-26) 15:00
poniedziałek (01-27) 15:00
wtorek (01-28) 15:00
środa (01-29) 15:00
czwartek (01-30) 15:00
INNE TERMINY

Nasze miejsce na Ziemi - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 91 min.

2018 | USA | Dokumentalny

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 16:30
sobota (01-25) 16:30
niedziela (01-26) 16:30
poniedziałek (01-27) 16:30
wtorek (01-28) 16:30
środa (01-29) 16:30
czwartek (01-30) 16:30
piątek (01-31) 18:45
sobota (02-01) 17:00
niedziela (02-02) 18:45
poniedziałek (02-03) 17:00
wtorek (02-04) 18:45
środa (02-05) 17:00
czwartek (02-06) 18:45
INNE TERMINY

Futro z misia Sala 40. Reżyserów - 2D / 102 min.

2019 | Polska | Komedia

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 18:15
sobota (01-25) 20:15
niedziela (01-26) 18:15
poniedziałek (01-27) 20:15
wtorek (01-28) 18:15
środa (01-29) 20:15
czwartek (01-30) 18:15
INNE TERMINY

Judy Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 118 min.

2019 | Wielka Brytania | Biograficzny | Dramat

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 20:15
sobota (01-25) 18:00
niedziela (01-26) 20:15
poniedziałek (01-27) 18:15
wtorek (01-28) 20:15
środa (01-29) 18:15
czwartek (01-30) 20:15
INNE TERMINY

Szybcy i śnieżni - PREMIERA 2D / dubbing / 89 min.

2018 | Kanada | Animacja

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 16:15
sobota (02-01) 16:15
niedziela (02-02) 16:15
poniedziałek (02-03) 16:15
wtorek (02-04) 16:15
środa (02-05) 16:15
czwartek (02-06) 16:15
INNE TERMINY

Gorący temat 2D / napisy / 108 min.

2019 | Kanada | USA | Dramat

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 20:15
sobota (02-01) 18:00
niedziela (02-02) 20:15
poniedziałek (02-03) 18:00
wtorek (02-04) 20:15
środa (02-05) 18:00
czwartek (02-06) 20:15
INNE TERMINY

Chłopiec i wilk - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 80 min.

2019 | Francja | Komedia

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 17:00
sobota (02-01) 18:45
niedziela (02-02) 17:00
poniedziałek (02-03) 18:45
wtorek (02-04) 17:00
środa (02-05) 18:45
czwartek (02-06) 17:00
INNE TERMINY

Demony prerii Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 86 min.

2018 | USA | Horror

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 20:30
sobota (02-01) 20:30
niedziela (02-02) 20:30
poniedziałek (02-03) 20:30
wtorek (02-04) 20:30
środa (02-05) 20:30
czwartek (02-06) 20:30
INNE TERMINY

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 92 min.

2019 | Korea Południowa | Animacja

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 15:30
sobota (02-01) 15:30
niedziela (02-02) 15:30
poniedziałek (02-03) 15:30
wtorek (02-04) 15:30
środa (02-05) 15:30
czwartek (02-06) 15:30
INNE TERMINY