Zapowiedzi_title

Mayday - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | Polska
Komedia

Marona - psia opowieść - PREMIERA - S.40

Termin styczeń 2020

2019 | Belgia
Animacja

Na noże

Termin styczeń 2020

2019 | USA
Komedia, Thriller

Midway

Termin styczeń 2020

2019 | USA
Wojenny

Psy 3. W imię zasad - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2020 | Polska
Sensacyjny

Urwis

Termin styczeń 2020

2019 | Kanada
Animacja, Komedia

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | Korea Południowa
Animacja

1917 - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | USA
Dramat, Wojenny

Nasze miejsce na Ziemi - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2018 | USA
Dokumentalny

Futro z misia

Termin styczeń 2020

2019 | Polska
Komedia

Judy

Termin styczeń 2020

2019 | Wielka Brytania
Biograficzny, Dramat

Demony prerii

Termin styczeń 2020

2018 | USA
Horror

Chłopiec i wilk - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2019 | Francja
Komedia

Gorący temat

Termin styczeń 2020

2019 | Kanada
Dramat

Szybcy i śnieżni - PREMIERA

Termin styczeń 2020

2018 | Kanada
Animacja



Polecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

Bueno Czwarti

Kbbc_kinads_500x500

Jak otrzymać promocyjne bilety do kina?

więcej


Oscary 2018 rozdane!


Oscars-2018-full-nominations-list Zwycięzcą 90. gali Nagród Akademii Filmowej został "Kształt wody" nagrodzony w sumie w czterech kategoriach. "Dunkierka" triumfowała w trzech kategoriach,"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Czas mroku", "Blade Runner 2049" i "Coco" zwyciężyły w dwóch kategoriach, "Nić widmo", "Tamte dni, tamte noce" i "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" zdobyły po jednej statuetce. Polsko-brytyjska animacja "Twój Vincent" bez nagrody.
 
Oscary 2018 rozdane!
 
Zwycięzcą 90. gali Nagród Akademii Filmowej został "Kształt wody" nagrodzony w sumie w czterech kategoriach. 
 
"Dunkierka" triumfowała w trzech kategoriach,"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Czas mroku", "Blade Runner 2049" i "Coco" zwyciężyły w dwóch kategoriach, "Nić widmo", "Tamte dni, tamte noce" i "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" zdobyły po jednej statuetce.
 
Polsko-brytyjska animacja "Twój Vincent" bez nagrody.
 
Oto lista laureatów: 
 
FILM 
"Kształt wody" 
 
REŻYSER 
Guillermo del Toro - "Kształt wody" 
 
AKTORKA 
Frances McDormand - "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" 
 
AKTOR 
Gary Oldman - "Czas mroku" 
 
AKTOR DRUGOPLANOWY 
Sam Rockwell - "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" 
 
AKTORKA DRUGOPLANOWA 
Allison Janney - "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" 
 
SCENARIUSZ ORYGINALNY 
"Uciekaj!" 
 
SCENARIUSZ ADAPTOWANY 
"Tamte dni, tamte noce" 
 
ANIMACJA 
"Coco" 
 
FILM NIEANGLOJĘZYCZNY 
"Fantastyczna kobieta" 
 
DOKUMENT 
"Ikar" 
 
ZDJĘCIA 
"Blade Runner 2049" 
 
MUZYKA 
"Kształt wody" 
 
PIOSENKA 
"Remember me" - "Coco" 
 
EFEKTY SPECJALNE 
"Blade Runner 2049" 
 
CHARAKTERYZACJA 
"Czas mroku" 
 
SCENOGRAFIA 
"Kształt wody" 
 
KOSTIUMY 
"Nić widmo" 
 
MONTAŻ 
"Dunkierka" 
 
DŹWIĘK 
"Dunkierka" 
 
MONTAŻ DŹWIĘKU 
"Dunkierka" 
 
FILM KRÓTKOMETRAŻOWY 
"The Silent Child" 
 
KRÓTKOMETRAŻOWY DOKUMENT 
"Heaven Is a Traffic Jam on the 405" 
 
KRÓTKOMETRAŻOWA ANIMACJA 
"Dear Basketball" 
 


Więcej podobnych tematów w kategorii Aktualności

Komentarze

dodaj komentarz

Repertuar

Psy 3. W imię zasad - PREMIERA 2D / 120 min.

2020 | Polska | Sensacyjny

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 20:30
sobota (01-25) 18:00
poniedziałek (01-27) 18:00
wtorek (01-28) 20:30
środa (01-29) 18:00
czwartek (01-30) 20:30
INNE TERMINY

Mayday - PREMIERA 2D / 113 min.

2019 | Polska | Komedia

Zapraszamy od 10.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

INNE TERMINY

Urwis 2D / dubbing / 87 min.

2019 | Kanada | USA | Animacja | Komedia

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

INNE TERMINY





Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - PREMIERA 2D / dubbing / 92 min.

2019 | Korea Południowa | Animacja

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 16:15
sobota (01-25) 16:15
poniedziałek (01-27) 16:15
wtorek (01-28) 16:15
środa (01-29) 16:15
czwartek (01-30) 16:15
INNE TERMINY

1917 - PREMIERA 2D / napisy / 110 min.

2019 | USA | Wielka Brytania | Dramat | Wojenny

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 18:00
sobota (01-25) 20:30
poniedziałek (01-27) 20:30
wtorek (01-28) 18:00
środa (01-29) 20:30
czwartek (01-30) 18:00
piątek (01-31) 18:00
sobota (02-01) 20:15
niedziela (02-02) 18:00
poniedziałek (02-03) 20:15
wtorek (02-04) 18:00
środa (02-05) 20:15
czwartek (02-06) 18:00
INNE TERMINY

Urwis - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 87 min.

2019 | Kanada | Animacja | Komedia

Zapraszamy od 17.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 15:00
sobota (01-25) 15:00
niedziela (01-26) 15:00
poniedziałek (01-27) 15:00
wtorek (01-28) 15:00
środa (01-29) 15:00
czwartek (01-30) 15:00
INNE TERMINY

Nasze miejsce na Ziemi - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / lektor / 91 min.

2018 | USA | Dokumentalny

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 16:30
sobota (01-25) 16:30
niedziela (01-26) 16:30
poniedziałek (01-27) 16:30
wtorek (01-28) 16:30
środa (01-29) 16:30
czwartek (01-30) 16:30
piątek (01-31) 18:45
sobota (02-01) 17:00
niedziela (02-02) 18:45
poniedziałek (02-03) 17:00
wtorek (02-04) 18:45
środa (02-05) 17:00
czwartek (02-06) 18:45
INNE TERMINY

Futro z misia Sala 40. Reżyserów - 2D / 102 min.

2019 | Polska | Komedia

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 18:15
sobota (01-25) 20:15
niedziela (01-26) 18:15
poniedziałek (01-27) 20:15
wtorek (01-28) 18:15
środa (01-29) 20:15
czwartek (01-30) 18:15
INNE TERMINY

Judy Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 118 min.

2019 | Wielka Brytania | Biograficzny | Dramat

Zapraszamy od 24.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-24) 20:15
sobota (01-25) 18:00
niedziela (01-26) 20:15
poniedziałek (01-27) 18:15
wtorek (01-28) 20:15
środa (01-29) 18:15
czwartek (01-30) 20:15
INNE TERMINY

Szybcy i śnieżni - PREMIERA 2D / dubbing / 89 min.

2018 | Kanada | Animacja

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 16:15
sobota (02-01) 16:15
niedziela (02-02) 16:15
poniedziałek (02-03) 16:15
wtorek (02-04) 16:15
środa (02-05) 16:15
czwartek (02-06) 16:15
INNE TERMINY

Gorący temat 2D / napisy / 108 min.

2019 | Kanada | USA | Dramat

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 20:15
sobota (02-01) 18:00
niedziela (02-02) 20:15
poniedziałek (02-03) 18:00
wtorek (02-04) 20:15
środa (02-05) 18:00
czwartek (02-06) 20:15
INNE TERMINY

Chłopiec i wilk - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 80 min.

2019 | Francja | Komedia

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 17:00
sobota (02-01) 18:45
niedziela (02-02) 17:00
poniedziałek (02-03) 18:45
wtorek (02-04) 17:00
środa (02-05) 18:45
czwartek (02-06) 17:00
INNE TERMINY

Demony prerii Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 86 min.

2018 | USA | Horror

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 20:30
sobota (02-01) 20:30
niedziela (02-02) 20:30
poniedziałek (02-03) 20:30
wtorek (02-04) 20:30
środa (02-05) 20:30
czwartek (02-06) 20:30
INNE TERMINY

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - S.40 Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 92 min.

2019 | Korea Południowa | Animacja

Zapraszamy od 31.01.2020 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (01-31) 15:30
sobota (02-01) 15:30
niedziela (02-02) 15:30
poniedziałek (02-03) 15:30
wtorek (02-04) 15:30
środa (02-05) 15:30
czwartek (02-06) 15:30
INNE TERMINY