Zapowiedzi_title

Klakson i spółka - PREMIERA

Termin listopad 2018

2018 | Brunei
Animacja, Komedia

Jeszcze dzień życia

Termin listopad 2018

2018 | Belgia
Animacja, Biograficzny

Planeta Singli 2 - PREMIERA

Termin listopad 2018

2018 | Polska
Komedia rom.

Poczta Świętego Mikołaja - PREMIERA

Termin listopad 2018

2016 | Hiszpania
Animacja

Gentleman z rewolwerem - PREMIERA

Termin listopad 2018

2018 | USA
Komedia kryminalna

Miłość jest wszystkim - PREMIERA

Termin listopad 2018

2018 | Polska
Komedia

Nocne istoty - PREMIERA

Termin listopad 2018

2017 | Argentyna
Horror

Winni

Termin listopad 2018

2018 | Dania
Thriller

Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka - PREMIERA

Termin listopad 2018

2016 | Niemcy
Familijny

Bohemian Rhapsody

Termin grudzień 2018

2018 | USA
Biograficzny, Dramat, Muzyczny



Polecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

CHODZIESKA KARTA KINOMANA

Karta_mini

SPECJALNA ŚWIĄTECZNA OFERTA PROMOCYJNA!

więcej


Oscary 2018 rozdane!


Oscars-2018-full-nominations-list Zwycięzcą 90. gali Nagród Akademii Filmowej został "Kształt wody" nagrodzony w sumie w czterech kategoriach. "Dunkierka" triumfowała w trzech kategoriach,"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Czas mroku", "Blade Runner 2049" i "Coco" zwyciężyły w dwóch kategoriach, "Nić widmo", "Tamte dni, tamte noce" i "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" zdobyły po jednej statuetce. Polsko-brytyjska animacja "Twój Vincent" bez nagrody.
 
Oscary 2018 rozdane!
 
Zwycięzcą 90. gali Nagród Akademii Filmowej został "Kształt wody" nagrodzony w sumie w czterech kategoriach. 
 
"Dunkierka" triumfowała w trzech kategoriach,"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Czas mroku", "Blade Runner 2049" i "Coco" zwyciężyły w dwóch kategoriach, "Nić widmo", "Tamte dni, tamte noce" i "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" zdobyły po jednej statuetce.
 
Polsko-brytyjska animacja "Twój Vincent" bez nagrody.
 
Oto lista laureatów: 
 
FILM 
"Kształt wody" 
 
REŻYSER 
Guillermo del Toro - "Kształt wody" 
 
AKTORKA 
Frances McDormand - "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" 
 
AKTOR 
Gary Oldman - "Czas mroku" 
 
AKTOR DRUGOPLANOWY 
Sam Rockwell - "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" 
 
AKTORKA DRUGOPLANOWA 
Allison Janney - "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" 
 
SCENARIUSZ ORYGINALNY 
"Uciekaj!" 
 
SCENARIUSZ ADAPTOWANY 
"Tamte dni, tamte noce" 
 
ANIMACJA 
"Coco" 
 
FILM NIEANGLOJĘZYCZNY 
"Fantastyczna kobieta" 
 
DOKUMENT 
"Ikar" 
 
ZDJĘCIA 
"Blade Runner 2049" 
 
MUZYKA 
"Kształt wody" 
 
PIOSENKA 
"Remember me" - "Coco" 
 
EFEKTY SPECJALNE 
"Blade Runner 2049" 
 
CHARAKTERYZACJA 
"Czas mroku" 
 
SCENOGRAFIA 
"Kształt wody" 
 
KOSTIUMY 
"Nić widmo" 
 
MONTAŻ 
"Dunkierka" 
 
DŹWIĘK 
"Dunkierka" 
 
MONTAŻ DŹWIĘKU 
"Dunkierka" 
 
FILM KRÓTKOMETRAŻOWY 
"The Silent Child" 
 
KRÓTKOMETRAŻOWY DOKUMENT 
"Heaven Is a Traffic Jam on the 405" 
 
KRÓTKOMETRAŻOWA ANIMACJA 
"Dear Basketball" 
 


Więcej podobnych tematów w kategorii Aktualności

Komentarze

dodaj komentarz

Repertuar

Miłość jest wszystkim - PREMIERA 2D / 122 min.

2018 | Polska | Komedia

Zapraszamy od 23.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-23) 17:30 20:00
sobota (11-24) 17:30 20:00
niedziela (11-25) 17:30 20:00
poniedziałek (11-26) 17:30 20:00
wtorek (11-27) 17:30 20:00
środa (11-28) 18:00 20:30
czwartek (11-29) 17:30 20:00
INNE TERMINY

Planeta Singli 2 - PREMIERA 2D / 119 min.

2018 | Polska | Komedia rom.

Zapraszamy od 09.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (11-18) 17:30 20:00
poniedziałek (11-19) 17:30 20:00
wtorek (11-20) 17:30 20:00
środa (11-21) 17:30 20:00
czwartek (11-22) 17:30 20:00
INNE TERMINY

Klakson i spółka - PREMIERA 2D / dubbing / 90 min.

2018 | Brunei | Malediwy | Malezja | Animacja | Komedia

Zapraszamy od 09.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (11-18) 11:45 15:30
poniedziałek (11-19) 15:45
wtorek (11-20) 15:45
środa (11-21) 15:45
czwartek (11-22) 15:45
INNE TERMINY

Jeszcze dzień życia Sala 40. Reżyserów - 2D / 85 min.

2018 | Belgia | Hiszpania | Niemcy | Polska | Węgry | Animacja | Biograficzny

Zapraszamy od 09.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (11-18) 18:30
poniedziałek (11-19) 20:15
wtorek (11-20) 18:30
środa (11-21) 20:15
czwartek (11-22) 18:30
INNE TERMINY

Gentleman z rewolwerem - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 93 min.

2018 | USA | Komedia kryminalna

Zapraszamy od 16.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (11-18) 20:15
poniedziałek (11-19) 18:30
wtorek (11-20) 20:15
środa (11-21) 18:30
czwartek (11-22) 20:15
piątek (11-23) 17:00
sobota (11-24) 18:45
niedziela (11-25) 20:30
poniedziałek (11-26) 17:00
wtorek (11-27) 18:45
środa (11-28) 20:30
czwartek (11-29) 17:00
INNE TERMINY

Poczta Świętego Mikołaja - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 90 min.

2016 | Hiszpania | Animacja

Zapraszamy od 16.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

niedziela (11-18) 16:45
poniedziałek (11-19) 16:45
wtorek (11-20) 16:45
środa (11-21) 16:45
czwartek (11-22) 16:45
INNE TERMINY

Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka - PREMIERA 2D / dubbing / 82 min.

2016 | Niemcy | Familijny

Zapraszamy od 23.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-23) 15:30
sobota (11-24) 15:30
niedziela (11-25) 11:45 15:30
poniedziałek (11-26) 15:45
wtorek (11-27) 15:45
czwartek (11-29) 15:45
INNE TERMINY

Winni Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 85 min.

2018 | Dania | Thriller

Zapraszamy od 23.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-23) 18:45
sobota (11-24) 20:30
niedziela (11-25) 17:00
poniedziałek (11-26) 18:45
wtorek (11-27) 20:30
środa (11-28) 17:00
czwartek (11-29) 18:45
INNE TERMINY

Nocne istoty - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 87 min.

2017 | Argentyna | Horror

Zapraszamy od 23.11.2018 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-23) 20:30
sobota (11-24) 17:00
niedziela (11-25) 18:45
poniedziałek (11-26) 20:30
wtorek (11-27) 17:00
środa (11-28) 18:45
czwartek (11-29) 20:30
INNE TERMINY