Zapowiedzi_title

Ukryta gra - PREMIERA

Termin listopad 2019

2019 | Polska
Thriller

Basia 3 - PREMIERA

Termin listopad 2019

2019 | Polska
Animacja, Familijny

O Yeti!

Termin listopad 2019

2019 | Chiny
Animacja, Komedia, Przygodowy

Proceder - PREMIERA

Termin listopad 2019

2019 | Polska
Biograficzny, Dramat

1800 gramów - PREMIERA

Termin listopad 2019

2019 | Polska
Komediodramat

Nie ma nas w domu - PREMIERA

Termin listopad 2019

2019 | Belgia
Dramat

Kraina lodu 2 - PREMIERA

Termin listopad 2019

2019 | USA
Animacja, Przygodowy

Mój przyjaciel Ufik

Termin listopad 2019

2019 | Francja
Animacja, Przygodowy

Kult. Film - PREMIERA

Termin listopad 2019

2019 | Polska
Dokumentalny



Polecamy_title

Drzwi otwarte w Kinie Noteć

Fundusze_europejskie_mini

Zobacz jak to wyglądało. Po przeprowadzonym procesie pełnej cyfryzacji w Kinie Noteć, zorganizowaliśmy "drzwi otwarte". W tym dniu każdy mógł zobaczyć możliwości zakup...

więcej

Bueno Czwarti

Kbbc_kinads_500x500

Jak otrzymać promocyjne bilety do kina?

więcej


ORŁY 2017


Logo-orly-2017 POLSKIE NAGRODY FILMOWE WRĘCZONE - WOŁYŃ TRIUMFATOREM ORŁÓW 2017

POLSKIE NAGRODY FILMOWE WRĘCZONE - WOŁYŃ TRIUMFATOREM ORŁÓW 2017

Od początku faworytem konkursu był wojenny dramat "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego. Film otrzymał 14 nominacji, które udało się zamienić na 8 statuetek (najlepszy film, najlepsza reżyseria i wszystkie kategorie techniczne). Dodatkową nagrodę filmowi Smarzowskiego przyznała publiczność.
 

Cztery statuetki zdobył dramat biograficzny "Ostatnia Rodzina" (odkrycie roku, najlepszy scenariusz, najlepsza główna rola męska i najlepsza główna rola kobieca), a na trzecim miejscu znalazł się thriller psychologiczny "Jestem mordercą" (najlepsza drugoplanowa rola męska i najlepsza drugoplanowa rola kobieca).

Poniżej pełna lista nagrodzonych:
 
NAJLEPSZA GŁÓWNA ROLA KOBIECA 
Aleksandra Konieczna - "Ostatnia rodzina" 
 
NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA 
Arkadiusz Jakubik - "Jestem mordercą" 
 
NAJLEPSZA DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA 
Agata Kulesza - "Jestem mordercą" 
 
ODKRYCIE ROKU 
Jan P. Matuszyński, reżyseria – "Ostatnia rodzina" 
 
NAJLEPSZE ZDJĘCIA 
"Wołyń" 
 
NAJLEPSZA SCENOGRAFIA 
"Wołyń" 
 
NAJLEPSZA MUZYKA 
"Wołyń" 
 
NAJLEPSZY DŹWIĘK 
"Wołyń" 
 
NAJLEPSZE KOSTIUMY 
"Wołyń" 
 
NAJLEPSZY MONTAŻ 
"Wołyń" 
 
NAJLEPSZY FILM DOKUMENTALNY 
"Komunia" 
 
NAJLEPSZY FILMOWY SERIAL FABULARNY 
"Belfer" 
 
NAJLEPSZY FILM EUROPEJSKI 
"Syn Szawła" 
 
NAGRODA PUBLICZNOŚCI 
"Wołyń" 

 



Więcej podobnych tematów w kategorii Aktualności

Komentarze

dodaj komentarz

Repertuar

Ukryta gra - PREMIERA 2D / 95 min.

2019 | Polska | Thriller

Zapraszamy od 08.11.2019 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-15) 18:00
sobota (11-16) 20:30
niedziela (11-17) 18:00
poniedziałek (11-18) 20:30
wtorek (11-19) 18:00
środa (11-20) 20:30
czwartek (11-21) 18:00
INNE TERMINY

Basia 3 - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 45 min.

2019 | Polska | Animacja | Familijny

Zapraszamy od 08.11.2019 [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-15) 15:15
sobota (11-16) 15:15
niedziela (11-17) 15:15
poniedziałek (11-18) 15:15
wtorek (11-19) 15:15
środa (11-20) 15:15
czwartek (11-21) 15:15
INNE TERMINY

O Yeti! 2D / dubbing / 92 min.

2019 | Chiny | USA | Animacja | Komedia | Przygodowy

Zapraszamy od 15.11.2019 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-15) 16:15
sobota (11-16) 16:15
niedziela (11-17) 16:15
poniedziałek (11-18) 16:15
wtorek (11-19) 16:15
środa (11-20) 16:15
czwartek (11-21) 16:15
INNE TERMINY

Proceder - PREMIERA 2D / 137 min.

2019 | Polska | Biograficzny | Dramat

Zapraszamy od 15.11.2019 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-15) 19:45
sobota (11-16) 18:00
niedziela (11-17) 19:45
poniedziałek (11-18) 18:00
wtorek (11-19) 19:45
środa (11-20) 18:00
czwartek (11-21) 19:45
piątek (11-22) 20:00
sobota (11-23) 20:00
niedziela (11-24) 20:00
poniedziałek (11-25) 20:00
wtorek (11-26) 20:00
środa (11-27) 20:00
czwartek (11-28) 20:00
INNE TERMINY

1800 gramów - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / 101 min.

2019 | Polska | Komediodramat

Zapraszamy od 15.11.2019 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-15) 16:15 20:15
sobota (11-16) 16:15 18:15
niedziela (11-17) 16:15 20:15
poniedziałek (11-18) 16:15 18:15
wtorek (11-19) 16:15 20:15
środa (11-20) 16:15 18:15
czwartek (11-21) 16:15 20:15
piątek (11-22) 15:45
sobota (11-23) 18:45
niedziela (11-24) 20:15
poniedziałek (11-25) 16:45
wtorek (11-26) 18:45
środa (11-27) 20:15
czwartek (11-28) 16:45
INNE TERMINY

Nie ma nas w domu - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / napisy / 100 min.

2019 | Belgia | Francja | Wielka Brytania | Dramat

Zapraszamy od 15.11.2019 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-15) 18:15
sobota (11-16) 20:15
niedziela (11-17) 18:15
poniedziałek (11-18) 20:15
wtorek (11-19) 18:15
środa (11-20) 20:15
czwartek (11-21) 18:15
sobota (11-23) 16:45
niedziela (11-24) 18:15
poniedziałek (11-25) 20:15
wtorek (11-26) 16:45
środa (11-27) 18:15
czwartek (11-28) 20:15
INNE TERMINY

Kraina lodu 2 - PREMIERA 2D / dubbing / 103 min.

2019 | USA | Animacja | Przygodowy

Zapraszamy od 22.11.2019 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-22) 16:00 18:00
sobota (11-23) 16:00 18:00
niedziela (11-24) 16:00 18:00
poniedziałek (11-25) 16:00 18:00
wtorek (11-26) 16:00 18:00
środa (11-27) 16:00 18:00
czwartek (11-28) 16:00 18:00
INNE TERMINY

Mój przyjaciel Ufik Sala 40. Reżyserów - 2D / dubbing / 89 min.

2019 | Francja | Animacja | Przygodowy

Zapraszamy od 22.11.2019 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-22) 14:00
sobota (11-23) 15:00
niedziela (11-24) 15:00
poniedziałek (11-25) 15:00
wtorek (11-26) 15:00
środa (11-27) 15:00
czwartek (11-28) 15:00
INNE TERMINY

Kult. Film - PREMIERA Sala 40. Reżyserów - 2D / 92 min.

2019 | Polska | Dokumentalny

Zapraszamy od 22.11.2019 r. [ więcej ]

TERMINY SEANSÓW

piątek (11-22) 17:30
sobota (11-23) 20:45
niedziela (11-24) 16:45
poniedziałek (11-25) 18:45
wtorek (11-26) 20:45
środa (11-27) 16:45
czwartek (11-28) 18:45
INNE TERMINY